Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Kaba - Per Ty E Kam Veq Nje Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa e bukur behet jeta
kur gjen dashnin e verte
edhe endrat me sy mbyllur
behen krejt realitet
edhe vera edhe dimri
kur je nqef gjith kan jeshi
edhe dita edhe nata
nuk kalojn kur jam pa ty
reff
per ty e kam veq nje zemer
hajde meree e lej fjalt
jeta ec e vitet ikin
e ma koha s kthehet pas
||
du mem pas me mes te zemres
sa tjem gjall e sa tmarr frym
per veq teje askush tjeter
nuk me ben te ndihem mir
dertet hallet i merr era
dora jote kur mperkdhel
pa ty loqk e zemres tem
mos mlasht zoti asnjeher
Rozana Kaba
Publikimi: 12/11/2020


Rozana Kaba - Per Ty E Kam Veq Nje Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty E Kam Veq Nje Zemer".
3. Video është e këngës "Per Ty E Kam Veq Nje Zemer", por nuk këndohet nga Rozana Kaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rozana Kaba:


Komente 0