A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rozana Radi

Ti S'ke Zemer ➡ You Don't Have A Heart

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ad13


Ti S'ke Zemer

Ti s'ke zemër
e fitove ti betejën derisa un t'u dorzova

Ti ke lindur nga një grua
por asaj nuk i ngjasove
dhe tani që më fundose
ti me thua duke qeshur:
"Ka mbaruar"-i dështuar.

Kur ma njohe cdo pjes t'trupit
dhe kurreshtja ty tu shua
u lëshove si një ujk
për t'më mbytur e lënduar.

I sëmur ti nga uria
nesër do kafshosh një tjetër grua.
Nuk ke zemër.

Ti...ti s'ke zemër
dhe pse ti ke lindur nga një grua
vetëm dashuri të ka dhuruar,
nuk të lindi për të na lënduar.

Ti s'ke zemër
kur të kesh një vajzë një dit
më thuaj,cfar do ti tregosh asaj për mua?
Se dikur një femër ke qëlluar.

Ti s'ke zemër,
ti u shtire se më doje
dhe pastaj më shite mua.
Kur u binde që të doja
ti më shkele-i dështuar.

Pse se pyet nënën tënde
a është ndjer njëher si mua?
Ti më cmënde i mallkuar.

Ti s'ke zemër.
Sa të gjata duken netët kur nga dhembja s'je shëruar.

S'ke as forcë të ulërasësh,
s'kam një grusht për të qëlluar.
S'kam një krah ku të mbeshtetem,
ah moj nënë,pse më linde grua?

Ti s'ke zemër,
dhe pse ti ke lindur nga një grua.
Vetëm dashuri të ka dhuruar,
nuk të lindi për të na lënduar.

Ti s'ke zemër.
Kur të kesh një vajzë një ditë
më thuaj,cfar do ti tregosh asaj për mua?
Se dikur një femër ke qëlluar!

Ti s'ke zemër.
dhe pse ti ke lindur nga një grua.
Vetëm dashuri të ka dhuruar,
nuk të lindi ty për t'na lënduar.

Ti s'ke zemër.
...tregosh asaj për mua,
...dashuri të ka dhuruar,
edhe ti më ke dhunuar.
Ti...ti s'ke zemër.
ti ke dhunuar vajzë si mua.
Ti...s'ke zemër!


You Don't Have A Heart

You don't have a heart,
you wined the battle because i failed.

You were raised by a woman,
but you didn't take after her,
and now that you drowned me,
You are saying with laughter.
"It's all done"-you loser.

Remember when you touched my body,
and the couriosity didn't end.
You seemed like a big bad wolf,
to hurt me again.

You were hungry for flesh.
If you are going to bite another woman,
then you don't have a heart.

You don't have a heart,
even though you were raised by a woman.
She only gave to you love,
and didn't raise you to become violent.

You Don't have a heart.
When you will have a baby girl.
What are you going to say her about me,
that in the past you've hurt another woman.

You don't have a heart,
You acted like you loved me,
and then you sold me,
when you were sure that i loved you,
You neglected me you loser.

Why don't you ask your mother,
if she's felt like me before,
you made me crazy.and empty.

You don't have a heart.
How long the night seems when your love wound isn't recovered.

I don't have the force to scream,
and not a punch to give,
I don't have someone to hold on.
Why ,mother ,why did you make me a woman.

You don't have a heart,
even though you were raised by a woman.
She only gave to you love,
and didn't raise you to become violent.

You Don't have a heart.
When you will have a baby girl.
What are you going to say her about me,
that in the past you've hurt another woman.

You don't have a heart,
even though you were raised by a woman.
She only gave to you love,
and didn't raise you to become violent.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018