Rozana Radi

Kënd E Bëri Të Qajë Ronzana Radi...?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-10-2015]
Këngëtarja Rozana Radi është ndër femrat e cila zakonisht di të nxisë debat. Një gjë të tillë ka bërë edhe së fundmi përmes një fotoje të publikuar në Instagram.

Në foton e publikuar shkruan “T’kam bërë të qash”, ndërsa që në mbishkrimin e Rozanës ajo ka thënë: “Të gjithë e kemi bërë një gjë të tillë”.

Ky mbishkrim ka ngjallur debat se për çka saktësisht bëhet fjalë, a ka ndonjë dedikim të veçantë?! Dhe kush është personi që Rozana e bëri të qajë...?!.
 (Indeksonline)

Kënd E Bëri Të Qajë Ronzana Radi...?!


Komente 1