Rozana Radi

Rozana Radi Mesazh Prekës Për Prindërit E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-12-2015]
Këngëtarja Rozaa Radi ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto me një mibhskrim mjaft prekës.

Ajo ka treguar se tashmë Krishtlindjet e saj nuk janë si më parë, pasi mungesa e prindërve i ulë asaj moralin për të festuar.

"vetëm nëse do isha me nënën dhe babain, do kisha Krishtlindje. Ata ishin të vetmit që ma zbukuronin festën", - kanë qenë fjalët e këngëtares.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rozana Radi Mesazh Prekës Për Prindërit E Saj


Komente 0