Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - O Ku Po Shkon Me Ato Dimia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

o ku po shkon moj rruz e lales me dimja te mardha e haman hamana sonte jam te daja o zir oj zir lum dada per ty me sy vetulla i shalla vjen apat o ku po shkon moj rruz e lales me fustan te kuq e haman hamana sonte jam te burri o zir oj zir lum dada per ty me sy e vetulla ishalla vjen apett ?


Ky tekst u dërgua nga  Shqiponja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rozana Radi
Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Adrian Hila


Rozana Radi - O Ku Po Shkon Me Ato Dimia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ku Po Shkon Me Ato Dimia".
3. Video është e këngës "O Ku Po Shkon Me Ato Dimia", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:


Komente 0