Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Kiss Me Rozy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Qdo minut te dites ime
te kam patur shpirt
qdo dy fjal e treta ishte
zemer mos me ik

Te doja me doje
ne u deshem shum
te thoja me thoje
rrim dhe pak pa gjum

Ref (2x):
Rri dhe pak rri dhe pak
me ka marre malli shume
te me puthesh prap

Ti nuk pe din e spo don
me nje tjeter me kan
jam kryeveper shum here
edhe vet e ke than

Me bling bling O-Okey
une hitin ta thej
e-ej sillu n'qytet Rozi
po kalon knej

Kiss me rozy one more time
one one one more tim
kiss me rozy one more time
one one one more

Te doja me doje
ne u deshem shum
te thoja me thoje
rrim dhe pak pa gjum

Ref (2x):
Rri dhe pak rri dhe pak
me ka marre malli shume
te me puthesh prap

Ti nuk pe din e spo don
me nje tjeter me kan
jam kryeveper shum here
edhe vet e ke than

Me bling bling O-Okey
une hitin ta thej
e-ej sillu n'qytet Rozi
po kalon knej

Kiss me rozy one more time
one one one more tim
kiss me rozy one more time
one one one more

Ky tekst u dërgua nga  FjolllaaRenditja: Top 200
Publikimi: 30/07/2011


Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:


Komente 1


Rozana Radi - Kiss Me Rozy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss Me Rozy".
3. Video është e këngës "Kiss Me Rozy", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.