Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rredox

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rredox është një këngëtar. Gheto R a.k.a rredOxd ose Zeajdin Thaqi jeton dhe mëson ne Lagjen problematike e Trimave ose Tusuz. Nofkën rredOx e mori nga grupi Ox Team.Kenget i inqizon ne EMC record's në studjo private. Ne grup me"Bloody EMC " Shkkollen e mesme te ult eshte duke e kryer ne "Fadil hisar". Zajdi kishte bere perpjekje edhe me heret n`rep por kishte disa probleme me familje nuk e shtyn qe reddox te vazhdoj. Por me ne fund iu plotesua deshira dhe beri kengen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

P-Don

Zone'x

King-B.One

Tossi G

Mc'boss

T-One

Naixx

Dalle

The-Big

Lil Genius

Tags: Rredox, Gheto R


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet