Rrezi
Rrezi
Rrezi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Rrezi është këngëtar. Më datë 1 Tetor 2022, Donjeta, Rrezi & Gjony publikojnë videoklipin "Ti Fala". Për muzikën dhe orkestrimin e këngës u kujdes Bini Diez, ndërsa tekstin e kanë shkruar bashkarisht Fuego, Rrezi & Gjony. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Diez.

Më datë 23 Nëntor 2022, Rrezi publikon videoklipin "Jena Thy". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Rrezi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.

Më datë 16 Shkurt 2023, Fuego, Rrezi, Genti & Gjony publikojnë videoklipin "Plis". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku për tekstin punuan Fuego, Rrezi, Genti.TNQ & Gjony, ndërsa orkestrimin e përgatitën Nurteel & Bini Diez. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Diez.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0