Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rron KRZ - Çelsi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çelsi".
3. Video është e këngës "Çelsi", por nuk këndohet nga Rron KRZ.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rron KRZ - Çelsi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5

Komente

Asnjë Koment

23/07/2008

2008-07-23T21:46:36+00:00e kom plan t'mir po i vshtir nese ki deshir
me jetu e lir pa probleme shlir muna met thirr
met kallxu nese don me mu afru qe un e silli boten bota sum sill mu e ka kena me shku per qit pun je kam vet sjom ka foli me ndrru shtetin po me ik prej palnetit un e di sa let ose ose ose ose shkojna me ni ishull e let bohet qa tbohet e marojna ni bark se deti kom nuk kalohet nisum pej kosoves dalim ne detin e shipriss e valet e detit nuk jon mat forta se valet e dashuris nese bjen naj stuhi me re prej veriut un jom qadra jote qe stla mu lag prej shiut per pak u bona serioz e tip i padurushem me ni fjal si romeo romantik i pasherushem

ref:(2x)
je me mu por prap sun vi
n'zemren tem a mun me hi
dera jem nuk qelet let
nese çelsin ti se ki gjet

sjom mo nluft me kerkon po veq paqe sun po gjej
se njejten koh pot du njeten koh pot urrej ej e vrej kumfsheh prej anis me rrejt kshtu qe mos i mshel syt mu bo kishe je tu flejt yeahhh mos bo mo gabime tani mem thon mu pahiri se masanej qibriti jot sun e dhez mo qit qiri sjom ma i vshtiri se kur t'thirri fjala e par qe ta nxirri " ma i miri je per mu " por prap sun um do qaq sa veten un e du nasht erdh koha qe bohet mir veq kur lidhesh me mu ti po ndihesh e lir e rruga qe endrroj me ty palnifikoj graviteti sa problem nese du fluturoj e ata qe dojn met marr qetash po ju tham n'ftyr dej sa je me mu veq prej largu mujn met kqyr

ref:(2x)
je me mu por prap sun vi
n'zemren tem a mun me hiii
dera jem nuk qelet let
nese �elsin ti se ki qet

qej koh me ta kushtu aa
lyp shum un ty ta boj qaaaa
mos lyp shum po merr qa t'dho
se kur i lyp krejt manej met pa kurgjo
ooooo harro nese thu jo
ti mdon mu me vepra deshmo
e nese don kshilla ti tho njo dy
maj kamt ntok e ment nkryyy

ref:(4x)
je me mu po prap sun vi
n'zemren tem a mun me hiii
dera jem nuk qelet let
nese �elsin ti se ki gjett


Ky tekst u dërgua nga Shemsie Zeqa
Më Shumë Këngë Nga Rron KRZ:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet