A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Rron KRZ & Shkumbin Kryeziu - Ne Kry I Lidhur Me Zinxhir


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/11/2011

2011-11-09T19:56:40

Më Shumë Nga

Shkumbin Kryeziu

Këngë e albumit:

"R&b And Hip-Hop"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Kry I Lidhur Me Zinxhir" kënduar nga Rron KRZ & Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rron KRZ & Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...