Rrufeja
Rrufeja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16
 • Emri i Vërtetë:
 • Fisnik Bekteshi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë Kosovë
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Rrufeja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Rrufeja është formuar në fund të vitit 2000 ndërsa për herë të parë ka dalë në skenë në 'POLIFEST 2001", ku edhe morën shpërblimin e parë "Mikrofoni i artë" për paraqitjen më të mirë dhe shpërblimin "Nota e artë" për muzikën më të mirë në hanrin RAP & HIP-HOP. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Fisnik Bekteshi Kombësia: Shqipëtar Gjatësia: 174 cm Pesha: 64 kg Ngjyra e syve: Kafe Ngjyra e flokëve: Zi Ushqimi i preferuar: Shpagetat Muzika e pr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

0 Komente
3 Ideja Neja Te Rrufeja 2009

3 Ideja Neja Te Rrufeja (2009)

★★★★★

Mos Um Prek N'tel 2006

Mos Um Prek N'tel (2006)

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rrufeja, Fisnik Bekteshi

Komente 0