Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrufeja - Can You See  (Feat. Mss Fly)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Mos Um Prek N'tel"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Can You See" kënduar nga Rrufeja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rrufeja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jennifer Lopez. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Some say that we should not be together,
And that I deserve so much better.
But they are just blind,
I would choose to be with you or simply die.
You would be blind to not see how I feel,
And that my love is strong and real.

Baby can you see,
How much you mean to me
Can you see that I would die for you
Or are you just blind too?

Some people donÂ’t see very much,
But they can see I love your every touch.
Every now and then
I feel your touch upon my skin.
It sends chills down my spine,
IÂ’m going to love you till the end of time.

Baby can you see,
How much you mean to me
Can you see that I would die for you
Or are you just blind too?

Those who can see it all,
Can see that it is for you IÂ’m going to fall.
You make me feel so happy, you make me smile.
You make my whole life worth while.
Sometimes baby we fight,
But its because I love you, and its going to be alright.

Baby can you see,
How much you mean to me
Can you see that I would die for you
Or are you just blind too?Më Shumë Këngë Nga Rrufeja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet