Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrufeja - 3 Ideja  (Feat. 2po2 & Hija E Jetes)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"3 Ideja Neja Te Rrufeja"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

2po2

Featuring

Hija E Jetes

25/12/2002

2002-12-25T21:05:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "3 Ideja" kënduar nga Rrufeja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rrufeja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rrufeja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet