A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rrufeja - Dita Jem 4


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Um Prek N'tel"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dita Jem 4" kënduar nga Rrufeja.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dita Jem 4".
Videoklipi nga Rrufeja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019