Rruga
Rruga

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Rruga është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Korrik 2014, Rruga publikon videoklipin "You Feel Me", në bashkëpunim me El-T. Më datë 10 Dhjetor 2014, Rruga publikon videoklipin "Street Life", në bashkëpunim me El-T & L-Prof. Në vitin 2014, Rruga publikon albumin "I Vetmi Ne Qytet". Më datë 14 Dhjetor 2015, Rruga publikon videoklipin "Disa Nota", në bashkëpunim me Dora. Në vitin 2015, Rruga publikon albumin "The Armageddon Begins". Në vitin 2016, Rruga publikon albumi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0