Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rruga - Ky Jam Une (Feat. Peti)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rruga :

yo Rruga drejtperdrejt a nje dy tre he kape KAPE

Nuk eshte fare veshtire qe te kuptosh se kush po vjen
zhurma e Rruges ndiet me kilometra ne teren ,
Ndiet mundimi jon sakrificat qe ne bem
per te aritur qellimet qe ekipi kishte ven
po nejse
Ky muhabet nuk ka dhe shum rendsi
tani fjalen e fundit ka Rruga dhe 2Piti.
Ata qe nuk arite asnjeher ti njifje mire ti
dhe fole keq per ta he pa ditur shume mire ti se
karakteri jon die kollai ste falim gjakun
dhe per te drejten tone ne direkt te marrim hakun
jemi si ujqrit ne pritje,per te sulmuar gjahun
duke te lexuar levizjet ,si lojtaret e shahut ndaj
mos u nervozo jo jo mos u shtrembero ,
hip hopin kam ne zemer jo ato qe ti kerkon mbase
famen e tepert lekun qe ty te mungon
po ti nuk di ca eshte RRESPEKTi mbi te gjitha me kupton

Ref x2:
Sepse ky jam une edhe nuk ndryshoj
ky jam une edhe nuk ndryshoj
sepse ky jam une edhe nuk ndryshoj
ky jam une edhe nuk ndryshoj dhe

Peti:

Ky jam une (popo) aftesi ne kulm volum fuqin ne maksimum
ndezur me shume se, 8 vjet ne skene kaluan e provuan c'eshte terreni
e mesuan historin se kush eshte Rruga dhe Peti kur lenin koken per mua
por tani humbi rrespekti ju dhash doren moren krahun tani me thon ca ke ti
Ky jam une (hey) ku eshte problemi ca keni ju nuk kafshoni po lehni
te zotin nuk po e gjeni , doni perkrahje po skeni sepse nuk keni mundsin
nuk keni inteligjencen te flisni per cilesine, une jam normal realiteti
fola per sinqeritetin tek idealet kudo jan e fituam rrespektin ti humbe cka qe krijove
u njgjite nje shkall me larte dhe nga fillove harrove
ketu te gjitha paguen dhe radha jote svonohet hey..Nuk kemi video për këtë këngë.


Rruga
Publikimi: 29/07/2012


Rruga - Ky Jam Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Jam Une".
3. Video është e këngës "Ky Jam Une", por nuk këndohet nga Rruga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rruga:


Komente 0