Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrugaci I Art - Egerso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Rrugaqi i Art
.......................................................
Mora laps e leter pistoleten ndoren tjeter
U bo koh qe sjem pa po prap qaj uki vjeter
Qaj qe dom ty dbon qaj qe ti gjith e kopjon
Qaj HASJAN qe saher knon inat-g nrrot soms i qon
Kom e kry i pergjak e nshpirt njeri flakt
Ton po folin qka osht e drejt e pidhat i kapin infrakt
Sa per Londer kejt e din kush ka vepra e fjal
Ky RRUGAQI mo zdin ndryshe veq plum mball
Hupni pisa me ata dissa deri ninfinit
Shok rri urt mos u halit se ti qi me temsit
.......................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Rrugaci I Art - Egerso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Egerso".
3. Video është e këngës "Egerso", por nuk këndohet nga Rrugaci I Art.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrugaci I Art:


Komente 0