Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrugaci I Art - Lirija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

.......................................................................
Lirija 1 femen shum e mir po malli lir
Vika pi familjes tmir po baben e shtir
Babi se lejoj po mami rrugt ja msoj
E ne shkoll e qoj aty ku babin e tradhtoj
Vazj e urt ne shkollen 8-vjeqare
Kishte marre si me kon e ardhme
Dikun prej naj mahalle
Edhe femen e holl ajo gjithmon vesh pantoll
...... ne shkoll askush sja shikon
Ajo ska veshur kurr minifund (minifund)
Ajo pat 1 deshir te martohet
Deri sat martohet me kon e paqir
.......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rrugaci I Art - Lirija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lirija".
3. Video është e këngës "Lirija", por nuk këndohet nga Rrugaci I Art.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrugaci I Art:


Komente 0