Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrugaci I Art - Ja Vdekje Ja Liri (Feat. Kobra)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Rrugaqi Qart
....................
Shkruj per ata trima qe me zemer kan luftu
SHQIPNEN E MADHE ME BASHKU
Kejt ne engjull jon shendrru
A din gjo per shqiptart qe ran deshmor
Fluturonin si shqiponjë zdojshin me ni a shi a bor
Per gjdo trojet tona armikut mos me ja lon ne dor
Edhe se do njerz pa FTYR ne per pak na bon hor
Shum vllezer e motra qe meten naper kodra
Mundin gjakun tuaj kurr sju harron bota
Flas per ata nipa e m'besa qe i preu besa
Me ju harru juve ne kurr sna zen e nesermja
Zemra naper fmi qe mbeten jetima
Ta din e gjith bota se SHQIPRIJA rrit veq TRIMA
SHQIPRIJA CAMRIA MALSIJA KOSOVA MAQEDONIJA
E ku do qe n'gritet SHQIPJA ME 2 KRENA
Se jem SHQIPTAR me VENA armiqt s'kan vend knena as anena
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Rrugaci I Art - Ja Vdekje Ja Liri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Vdekje Ja Liri".
3. Video është e këngës "Ja Vdekje Ja Liri", por nuk këndohet nga Rrugaci I Art.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrugaci I Art:


Komente 0