Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrugaci I Art - Demo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rrugaqi i Qarrt
..................................................
Gjinja si ti shoki vujn per kapuq
Mer vesh o lesh kuq se une ta boj huq
Jom GJER KASTRIOT nket qim none rap
Pidhat shkojn e vin ndersa vet jes legjend
Gjaku mvlon naper une jom SHQIPE ME DY KRENA
Ska pidh some qe del knena kur e din qe jom anena
Kush e boni cili ke kur 9-qen e mushi
Jom problem njisoj shok sikur ZOG QAUSHI
I thash vetes o GAZ nalu ti veq pak
Mos met ardh gjuna i bone pidhat taksirat
Qa me bo dost sum ka fal zoti dill
Une nuk i gnuca ata vet um kan sjell
Vujtjet e mija kush e pak i ka perjetu
Se gjdo kush qe mdoli para mat fort um boni mu
E provova une te keqen per me dit qka osht e mira
Lutjet qe beri NENA mu mi kthej ndeshira
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Rrugaci I Art - Demo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demo".
3. Video është e këngës "Demo", por nuk këndohet nga Rrugaci I Art.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrugaci I Art:


Komente 0