Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrugaci I Art - Lightin Up Ma Joint Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


...................................................
Qona ne mengjes e kapi dhezi mariuhanen
Hala pa hap syt mir thom kujt sod mi qi none
Du me bo vlla pare se mu ka merzit jeta
Sun pi ngoj mo shqipet qe besojn nrrena dveta
Tash e kapi kapuqin e ndoj nkry si pidh some
Kshyri me gjet telefonin qe zdi prom ku e kom lon
E boj gati 28-qen e nisna per me dal
Hala pa dal pi lagjes ma bon tjetri a ki mall
Polici pa polici si ha kari kti rrugai
Une rri npun teme nxhep rrin ilaqi
Policis ja qoj gishtin e i thom....... mama
Policis ja qoj gishtin e i thom goo fuck you mama
...................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend

Rrugaci I Art - Lightin Up Ma Joint
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lightin Up Ma Joint".
3. Video është e këngës "Lightin Up Ma Joint", por nuk këndohet nga Rrugaci I Art.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrugaci I Art:


Komente 0