Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrugaqi.A.K.A.Bigbaba

Rrugaqi.a.k.a.bigbaba - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro

a e dini ju qe jam i kallxt
a e dini ju qe ju tkalli en takt
a e dini ju qe kejt e keni mat
se per kit sen jam i flakt
hajde kallxom ka me shku
hajde kundershtom kur jam tu knu
hajde thuj repi nuk asht per mu
dije babes kejt ren i kom rrxu
mos u bon gengsta prite renin
tkallxon baba ku e ki venin
don mi ja kallxu babes venin
un me at forren ta rrshoj qenin
ti se qmon me vesht e tu
nuk di a ki me pranu
tu e ngu senin don mu trranu
tash maje mikrofonin kno vetme per muNuk kemi video për këtë këngë.
Rrugaqi.a.k.a.bigbaba - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Rrugaqi.a.k.a.bigbaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrugaqi.A.K.A.Bigbaba:


Komente 0