Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
KËNDI JUNIOR

:: Më Të Klikuarit e Javës

Pëllumb Hajdari vijon klasën e shtatë në Prishtinë në shkollën Emin Duraku. Eshtë me i vogli i shtëpisë dhe ka një motër dhe një vëlla më të madh se a...
Lexo gjithë biografinë
Erza Muqolli eshte 9 vjecarja me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France,ne qytetin Sarreguemines. Q...
Lexo gjithë biografinë
Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Pasi ka filluar ...
Lexo gjithë biografinë
Roderika Ukelli ka lindur ne Slloveni. Ajo ka lansuar 15 kenge deri tani: 1. Kenga e pare u realizua ne moshen 2 vjeçare dhe titullohej "Pasta". 2...
Lexo gjithë biografinë
Eksperienca artistike: 22 Mars 2014 Festivali kulturor nderkombetar mes shkollave turke te Shqiperise, Ksoves dhe Malit te Zi, Pallati i Kongreseve. ...
Lexo gjithë biografinë
Shkollen fillore e kreu ne Gjilan (sh.f."Selami Hallaqi") ndersa tani eshte duke vijuar mesimet ne gjimnazin "Zenel Hajdini" (klasa 10). Talenti i ...
Lexo gjithë biografinë
Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj....
Lexo gjithë biografinë
Vanesa, vajza nga Saranda është fituesja e edicionit të 6-të të “Gjeniut të vogël”. Spektakli më i madh i talenteve të vegjël, në një mbrëmje të gjatë...
Lexo gjithë biografinë
Vesa Berisha jeton ne Suhareke. Muzika dhe Baleti jane dy pasione te Veses por gjithmone ne radhe te pare e ka mesimin....
Lexo gjithë biografinë
Donika Nuhiu është këngëtare shqipëtar nga Lugina e Preshevës. Donika është njëra ndër të parat këngëtare nga Presheva e cila bëri bujë në rajon, duke...
Lexo gjithë biografinë
Ajo është e njohur jo vetëm në Kosovë, por edhe në Shqipëri, në trevat shqipfolëse e në gjithë Ballkanin. Ajo është fituese e shumë çmimeve, madje ësh...
Lexo gjithë biografinë
I talentuar, simpatik dhe shumë i dashur nga bashkëmoshatarët e tij. Ky është Albion Rexhaj, këngëtari qe po i bën për vete shumë fëmijë brenda dhe ja...
Lexo gjithë biografinë
Qe nga mosha 5 vjeçare ka filluar te kendoj, te vallezoj dhe tani po ndjek Shkollen e Muzikes me instrumentin piano. Vjollca Osmani ka fituar 3 vende ...
Lexo gjithë biografinë
Arti per mua eshte jete. Shpresoj ne te ardhmen te mos ju zhgenjeje. Ne karieren time (sado e vogel jam) kam mare shum cmime te ndryshme,dhe jo vetem ...
Lexo gjithë biografinë
Eronida Shabani eshte nje kengtare e re si ne karrier ashtu edhe ne mosh, Ajo eshte mjaft e talentuar si dhe shume e dashur nga publiku. Ajo eshte nxe...
Lexo gjithë biografinë
Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. p...
Lexo gjithë biografinë
Në moshën pesë vjeçare, Ema Smajli filloi të merret me shumë aktivitete, dhe atë: këndim, sport, pikturim, mësimi i gjuhëve të huaja, piano, etj. Qys...
Lexo gjithë biografinë
Ai eshte nxenes i klases se gjashte dhe synimi i jetes se tij ka qen te behet aktor dhe profesor i historis. Nje hobi i tij ka qen kitarja te cilen e ...
Lexo gjithë biografinë
Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tam...
Lexo gjithë biografinë
LORINA DULA JETON NE PRISHTINE DHE ESHTE NE SHKOLLEN FILLORE DARDANIA NXENESE E KLASES SE VII. NE FUND TE VITIT 2010 LORINA KA PUBLIKUAR SPOTIN ME KE...
Lexo gjithë biografinë

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
teksteshqip.com © 2007 - 2017