Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rudi - Ti Loz Qesh Me Mua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/07/2013

2013-07-13T12:45:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Loz Qesh Me Mua" kënduar nga Rudi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rudi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet