Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Rudi - Eja Ti Me Mua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2009

2009-08-02T16:38:58

Këngë e albumit:

"Rudinastia"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Ti Me Mua" kënduar nga Rudi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rudi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rudi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet