Audio

Rudi - Ti E Di Sa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2012

2012-09-19T09:57:46

Këngë e albumit:

"Termet Mbi Qytet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti E Di Sa" kënduar nga Rudi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rudi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rudi:

Më Shumë...