Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rudi - 100% Shqipetar 2012  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

06/02/2013

2013-02-06T20:05:19+00:00une jetoj per shqiperine sepse jam shqiptar
nje rrecitim per shqiperin tesh si kurr me par
jam i papermbajtshem
kur flas per kundershtar e tradhtar
pa meshiren me te vogel do te terhiqen zvarre.
kjo eshte kenga ime
kjo eshte fjala ime
nje fjale patriotike pra kjo eshte ndjenja ime
eshte shpirti im i gdhendur mbi kte krijim
per cdo antishqiptar do kete vetem percmim
diskriminim
ngado qe shkojme ne kemi fame
fituar nga gjaku qe dhame
se djemt shqiptar nuk mund te merren neper kam'
fjala albanian kur shqiptohet mbjell panik
te fut frik
nuk njeh mik prandaj ik
toleranca zero per ata qe na luftojne
qendruam neper vite dhe prap veten tregojme
por tani refreni im po vjen ngadal
nen stilin tim te eger 100% shqiptar.


Më Shumë Këngë Nga Rudi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet