A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Rudi - E Kena Djeg


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:41:43

Këngë e albumit:

"Termet Mbi Qytet"


Nuk e di se sa veta duan Rudin por e di se un du shume
asnjehere nuk pajtohem me fundin gjithmone kerkoj me shume
ne vonojme te afrojme gjithmone ate qe per ne godet
e kur e marrim persiper me nez kerkush se din qa pret...

(ref)
kshu qe,forca tan qyteti qo n'kam,
hajde me djeg me ne (uee)
e forca vllazen ku ka shqiptar,
hajde me djeg me ne (uee)
se kur terbohem un askush s'me mban
prandaj sot un du me djeg (uee)
e hajde krejt lagjet ku jan nji nat ma shum pa fjet (uee)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019