Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Rudina Delia - Tek Ti Gjeta Dashurine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2010

2010-02-18T13:16:26

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSH
Larg si nje rreze ne agim
E sjell bashk me veti ngrohtesine
E lash prapa une vetmine
E gjeta te ti dashurine
Sa here vjen ti me ndriqon
Shpirtin tim ti e zbulon
Embelsisht ti boten time e rrotullon

Ref..
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Se drita ime je veq tii
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rrin
Dhe sdo te ndal jooo
Nese larg meje shkon ti

MOS ME HARRO
MOS ME HARRO

Eja,eja pran meje mos vono
Se koha iken nuk te fal
Fytyren tende sa e shoh
Ta dish ta dish zemra per ty ndal
Sa here vjen ti me ndriqon
Shpirtin tim ti e zbulon
Embelsisht ti boten time e rrotullon

Ref..
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Se drita ime je veq tii
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Nese larg meje shkon
MOS ME HARRO

Sa here ti vjen e me ndriqon
Sa here ti vjen e me ndriqon
Shpirtin tim ti e zbulon
Shpirtin tim ti e zbulon

Ref..
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rri
Dhe sdo te ndal jooo
Se drita ime je veq tii
Se do ti sjell pooo
Endrrat ty per cdo nate
Qe pran teje te rrin
Dhe sdo te ndal jooo
SE TEK TI UNE GJETA DASHURINE..


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Rudina Delia:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet