Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudolf Stambolla - Perseri Ke Me U Afru Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ti, perseri ke me u afru,
perseri ke me andru n'krahet e mij moj vajze
Ti, vetem ti per mu je shprese,
se mengjezit ti je vese, vjollcat i freskon
Vash, ti ushqen frymzimin tim,
me mbush zemren me gezim,
oh ta dish sa t'dashuroj

Per ty, dite e nate une mendoj
Per ty, qe aq fort te adhuroj
Pse, nuk afrohesh me nxitim
Perse nuk po kthen o shpirti im

Ti, perseri ke me u afru,
perseri ke me andru n'krahet e mij moj vajze
Ti, vetem ti per mu je shprese,
se mengjezit ti je vese, vjollcat i freskon
Vash, ti ushqen frymzimin tim,
me mbush zemren me gezim,
oh ta dish sa t'dashuroj

Per ty, dite e nate une mendoj
Per ty, qe aq fort te adhuroj
Pse, nuk afrohesh me nxitim
Perse nuk po kthen o shpirti im


Ky tekst u dërgua nga Gjakovari

Rudolf Stambolla - Perseri Ke Me U Afru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perseri Ke Me U Afru".
3. Video është e këngës "Perseri Ke Me U Afru", por nuk këndohet nga Rudolf Stambolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudolf Stambolla:


Komente 0