Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudolf Stambolla - Po Vjen Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa bukur djelli po shkelqen ne qiellin e kalter pa mbarim
E deti valet e lehta sjell dhe toka vishet me blerim
Oh erdh pranvera e jeta zjen, o vend i dashur perseri
Sot me te bukur po te gjen, si nuse e veshur me stoli

Flutrim dallendyshat po kalojn, te dehuna vijne plot gezim
Pranveren sot na lajmerojn, pranvera erdhi o vendi im
Oh erdh pranvera e jeta zjen, o vend i dashur perseri
Sot me te bukur po te gjen, si nuse e veshur me stoli

Oh erdh pranvera e jeta zjen, o vend i dashur perseri
Sot me te bukur po te gjen, si nuse e veshur me stoli

Oh erdh pranvera e jeta zjen, o vend i dashur perseri
Sot me te bukur po te gjen, si nuse e veshur me stoli


Rudolf Stambolla - Po Vjen Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vjen Pranvera".
3. Video është e këngës "Po Vjen Pranvera", por nuk këndohet nga Rudolf Stambolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudolf Stambolla:


Komente 0