A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ruzhdi Abazi & Gjyle Qollaku - Vdeksha Ne Syt E Tu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2012

2012-12-31T20:18:07

Më Shumë Nga

Gjyle QollakuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vdeksha Ne Syt E Tu" kënduar nga Ruzhdi Abazi & Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ruzhdi Abazi & Gjyle Qollaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019