{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ruzhdi Sadiku është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 21 Gusht 2013, Shkelzen Doli publikojnë videoklipin "Vendit Tim", në bashkëpunim me Artan Bakija, Vesa Smolica, Ruzhdi Sadiku & Agron Peni. Në Korrik 2021, Ruzhdi Sadiku merr pjesë në Zambaku I Prizrenit me këngën "Ndarja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0