Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: RXS është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Maj 2019, RXS publikon videoklipin "Na Na", në bashkëpunim me Geni G. Më datë 2 Gusht 2019, RXS publikon videoklipin "Qa Bana". Më datë 28 Tetor 2019, RXS & Kurti publikojnë videoklipin "Loja U Kthy". Më datë 10 Nëntor 2019, RXS publikon videoklipin "ShqipElite". Më datë 10 Janar 2020, RXS publikon videoklipin "Viktima". Më datë 14 Maj 2020, RXS publikon videoklipin "Besa". Teksti i këngës u shkrua nga RXS....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Fabiani

L3O

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Tags: Rxs


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet