Më mbaj mend (për 1 muaj)


RXS - Na Na  (Feat. Geni G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/05/2019

2019-05-03T18:00:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Na" kënduar nga RXS.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga RXS i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Klevi ABG's - Na Na

E EJ
NA NA NA
HEY HEY

EDHE ZONIN MU
PO MA N'GJONI PRAP
EDHE KONGEN KREJT
E KOM ATAK
SA HER DU
NXJERRI VEÇ FLAK
JU E KENI MIR'
PO S'KOM ME U NAL
DISA BOJN KOT
SE ME ZEMER ME DUN
TI QE M'SHAN
ME KONGEN TIME FLE GJUM
NESE TI ZDO
PRAP TI JE I RRESPEKTUM
PER KREJT KAM DASHNI
SHUM SHUM

ANS:
E KAM I BALL
QATY KU M'KA SHKRU ZOTI
ECI ME NI QELLIM
PARAPRIJ ÇDO LLOJ MOTI
QIMT E NANES JAN MUNU
MU ME M'NAL
QAQ HER SA JAN MUNU
QAQ HER UN JA KAM DAL
E TRASHIGOJ GJAKUN
E T'MADHIT KASTRIOT
S'JA L'SHOJ RRUGEN KUJT
PERVEÇ T'MADHIT ZOT'
KUSH JAM UN
E KUSH JE TI
KET GJO KREJT E DIN'
MU M'THRRASIN ABG
E TY, DESHTIM.

X2)
TURN ON THE LIGHTS
AND LOSE U'R F*CKIN' MIND
AND SHAKE U'R BODY TONIGHT
TONIGHTTT, TONIGHTTT

KLEVI:
NA NA NA NA NA
BOJ KONG SI AMERIKANA
ABG JAM O LALA
EDHE ZEMREN JA U FALA
FANSA QE PRESIN
PER ME HUDH NOJ HIT
PLANE QE HECIN
DIT E PER DIT
ZONAT QARKULLOJN
PER GRUPIN E RI
HAJDE KREJT I ZO
PER ABG

MARV1:
T'GJITH SI GRUP
I KOM UN N'ZEMER
S'KA NEVOJ ME PERMEN EMER
JU E DINI SE KUSH JENA
ABG GJAK E N'VENA
MUZIKA OSHT' GJITHÇKA E JONA
DHE KET KONG PER TE E BONA
PER QEF E PER HIT
NE KTE E KNONA
E DONI ME BASS
A ME SHUM ZONA
------------------------
SE DO ME DIT SE SI E BOJ
DONI ME DIT SE SI UN' KNOJ
PER KET GJO JAM UN' KTU
T'GJITHVE JU T'JUA SHPJEGOJ
E KAM MAR MIKROFONIN
ABG-JA OSHT' ME MU
A THU JOM MO I MIRI
PO CA DUHET ME I MSU

X2)
TURN ON THE LIGHTS
AND LOSE U'R F*CKIN' MIND
AND SHAKE U'R BODY TONIGHT
TONIGHTTT, TONIGHTTT

U U
LET'S GO
U U
YE YE
LET'S GO
U U
LET'S GO YE
U YE U
TONIGHTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
HAHAHAHAH
YEAH
AHAHAHAHH

GJITHMON' 3 SHKRONJA N'ZEMER
ABG NO NOW
M'JAN GDHEND THELL N'SHPIRT
ABG O OW
SI NDRROJ PER KURRGJO
ABG NO NOW
JETEN E LEJ PER TO
ABG HAH

KLEVI ABG'S
ANSI
MARV1
OKEJ HAH
KLEVI BEAT

2Ton - Na Na

Yeeeeee uaau uuaau
2222 ton

Po ma bon me sy heren e paaar qeffi ju ka bo
Qe me pa kom ardh
Po pershtatna me to si
ngjyra e zez me tbardh
ska lidhje ngjyra me rensi
oo qe kom dal
minimumin ka me jep pej vetit
hala pa ja nis minimumi ka me kon qajo
qe tjap surprize nese teprojna
pak e bojna veq pej dashnis
nese menoj me ndrru kom
me bo pej monotonis
qajo osht kam shkrun
mesazhet nuk ja kthej
Shum here o kam thirr po i
thom qe nuk jom knej
tani ja nis storja qe une pelqej
kanihere ndodh rrej kishe jom ka flej

Ref:2x
oooo nanana aaaa ato mthojn
oooo nanana qe me asnjonin sem ndrrojn
une nuk i pres ato
Se vet em vin me koh
e din pa ju kallxu
Ku mujn mem taku

Ski nevoj me mi kallxu
problemet qe i ki ki ki
fjalt e mira pej gojes tone po du ni ni
zoni yt tingllon sikur me kon melodii
jetoj sot per sot
se neser qka vjen nuk e dii
Minimumin kom me jap
hala pa ja nis minimumu ko me
kon qajo qe tjap nsurpriz
nese teprojna pak e bojna
veq pej dashnis
nese menoj me ndrru ko me bo
pej monotoniiiss
Se di qka po ndodh amo
qdo dite jon ka shtohen une kom tepric
se tjert po ankohen
paaa u lodh em vin e tjert veq munohen
ni sen du me ta thon
qe sekretet nuk kallxohen

Ref:2
ooooo nanana aaaato mthoj
ooooo nanana qe me asnjonin
sem ndrrojn une nuk i pres
ato se vet em vin me koh
e din pa ju kallxu
ku mujn mem taku
Më Shumë Këngë Nga RXS:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet