A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ryva Kajtazi

Kur Dua ➡ Wenn Ich Will

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: tuana


Kur Dua

Më thuaj sa peshon një lot
Kur ti nëpër faqe s'mi fshin dot
Pulsi i zemrës sime sot ndaloi
Nën lëkurë e ndjej që spo jetoj

T'më shkelësh ti zemrën
Betohem s'të lejoj
Të desha, unë tepër
Ani tash po të kallxoj

Kur dua plas si eksploziv
Ti lujte me zjarrin, djal i mirë
E tash pom don, a bon me t'than
A po t'dhemb kur dikush s'don

Më thuaj sa peshon një lot
Kur ti nëpër faqe s'mi fshin dot
Pulsi i zemrës sime sot ndaloi
Nën lëkurë e ndjej që spo jetoj

T'më shkelësh ti zemrën
Betohem s'të lejoj
Të desha, unë tepër
Ani tash po të kallxoj

Kur dua plas si eksploziv
Ti lujte me zjarrin, djal i mirë
E tash pom don, a bon me t'than
A po t'dhemb kur dikush s'te don


Wenn Ich Will

Sag mir wie schwer eine träne ist
wenn du sie von meine Wange nicht weg
wischt
der puls meines herzen hört heut auf
unter meiner haut spüre ich das ich nicht
lebe

das du mein Herz trittst schwöre ich
das ich es nicht zu lasse
ich liebte dich sehr
okay jetzt sag ich es dir


wenn ich will explodiere ich
Du spieltes mit feuer,guter junge
und jetzt liebst du mich, kann ich dir
sagen tut es dir weh wenn dich jemand
nicht liebt

Sag mir wie schwer eine träne ist
wenn du sie von meine Wange nicht weg
wischt
der puls meines herzen hört heut auf
unter meiner haut spüre ich das ich nicht
lebe

das du mein Herz trittst schwöre ich
das ich es nicht zu lasse
ich liebte dich sehr
okay jetzt sag ich es dir


wenn ich will explodiere ich
Du spieltes mit feuer,guter junge
und jetzt liebst du mich, kann ich dir
sagen tut es dir weh wenn dich jemand
nicht liebt

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019