A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dalim Sonte” Nga Ryva Ft. Tarabuka Band & Dj Star


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
[22-05-2015]
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka publikuar këngën e saj më të re "Dalim Sonte" e cila vjen në bashkpunim me tarabuka Band & Dj Star.

Kënga është një përpunim i këngës së vjetër "Oj lulija jonë" e cila kësaj rradhe vjen në një version të ri.

Muzika është realizuar në Ferizaj nga Shkumbin Nebihu (Bini Records), e ndërsa videoklipi është realizuar nga produksioni kosovar Bini Records.

Xhirimet e videoklipit janë kryer në bregdetin shqiptar.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Ryva - Dalim Sonte (Feat.Tarabuka Band & Dj Star) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019