A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mëngjesi I Bukur I Ryva Kajtazit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[21-06-2015]
Këngëtrja Ryva Kajtazi është zgjuar sot me një mëgnjes mjaft të mirë. Në rrjetet e saj sociale ajo ka postuar një foto ku shihen disa lule dhe disa pemë të cilat i ka marrë dhuratë për një vikend të bukur.

Ajo iu ka uruar fansave një mëgnjes të këndshëm ashtu siç ka pasur ajo një të tillë sot.

Aktualisht ajo po shijon suksesin e këngës "Dalim Sonte" në bashkpunim me Tarabuka Band, ndërkohë që shumë shpejt fillon edhe sezoni veror për këngëtaren me ahengje dhe dasma.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019