A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ryva Kajtazi Këndon Në Dasmë, Veshja E Saj Nuk Dallon Nga Ajo E Nuses


Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  4
[21-07-2015]
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka tash e 2 vite që ka startuar edhe me këndimin live nëpër dasma. Ndonëse jemi mësuar ta dëgjojmë me një tjetër zhanër, asaj duket se po i shkon mjaft përshtat edhe muzika popullore.

Ryva së fundmi ka postuar në fan page-in e saj në facebook një fotografi ku shihet të ketë kënduar mbrëmë në një dasëm dhe si gjithmonë Ryva ishte përkujdesur tej mase edhe për look-un, që të dukej sa më bukur.

Fustani që kishte veshur ajo ishtevërtetë i mahnitshëm madje nga ato që veshin nuset, e sigurisht ky fustan është marrë nga butiku i saj "Ryva dresses" në Grand Store dhe nuk dallon nga ai i nuseve.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019