A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kështu Pritet Ryva Në Gjilan


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1
[25-07-2015]
Këngëtarja Ryva Kajtazi, nuk i ndalë aktivitetet e saja verore. Ajo përveç që është pjesëmarrëse në shumë dasma nuk i ndahet as publikut të saj nëpër koncerte.

Kësaj radhe ajo ishte e ftuar në qytetin e Gjilanit, ku u prit nga një numër i madh i dëgjuesve të këngëtares. Në fotot e postuara nga vetë këngëtarja shihet që ajo ka një numër të madh të fansave gjilanas.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019