Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ryva Ndryshon Përsëri Look


Nuk ka akoma asnjë votë

[19-03-2016]
Këngëtarja Ryva Kajtazi e cila me profesion është aktore, tash e disa vite ushtron profesionin e këngëtares e ndërkohë kohëve të fundit ajo është e njohur edhe si bznes women, pasi udhëheq një butik të sajin në Prishtinë.

Ryva është shquar gjithmonë për bukurinë e saj dhe ndryshimet e veanta që bën gjithnjë në look. Së fundmi këngëtarja ka ndryshuar sërish ngjyrën e saj të flokëve ku i ka lyer me një njgyrë më të mbyllët nga e zakonshmja.

Ryva ka psotuar një foto në Facebook ku shihet me ndryshimin e ri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet