A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ryva Ndryshon Përsëri Look


Not Yet Rated

[19-03-2016]
Këngëtarja Ryva Kajtazi e cila me profesion është aktore, tash e disa vite ushtron profesionin e këngëtares e ndërkohë kohëve të fundit ajo është e njohur edhe si bznes women, pasi udhëheq një butik të sajin në Prishtinë.

Ryva është shquar gjithmonë për bukurinë e saj dhe ndryshimet e veanta që bën gjithnjë në look. Së fundmi këngëtarja ka ndryshuar sërish ngjyrën e saj të flokëve ku i ka lyer me një njgyrë më të mbyllët nga e zakonshmja.

Ryva ka psotuar një foto në Facebook ku shihet me ndryshimin e ri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019