Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Ma Thuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

nese neser nuk do jemi te
dy e kam problem , ne momentin
jam shum mir me ty kenaqsi dot'kem
ti më fal veq ndjen te me mbash ti praan,
ti më ke me nxis smundem qe te kaam

ref:më thuaj perseri, ma thuaj fjalën
me te bukur qe di ti
me fol edhe nje her dhe me qo
ne neje tieter atmosfer.

ref:ma thuaj perseri ma thuaj
fjalen vetem ashtu sic di ti
e thuaj nje fjal kott
thuaj djalo te me qosh ne tieter bot

ti me fal veq ndjen te me mbash ti praan
ti me ke me nxis qmendem
qe te kaam

ref:më thuaj perseri, ma thuaj fjalën
me te bukur qe di ti
më fol edhe nje her dhe me qo
ne një tjeter atmosferë.

ref:ma thuaj perseri ma thuaj
fjalen vetem ashtu siq di ti
e thuaj nje fjal kotë
thuaj djalo te me qosh ne tieter botë


Ky tekst u dërgua nga Entrita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ryva Kajtazi
Publikimi: 03/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Video Art


Ryva Kajtazi - Ma Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Thuaj".
3. Video është e këngës "Ma Thuaj", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 0