A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ryva Kajtazi - Veq A Po Don


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/02/2013

2013-02-26T17:47:31

si duket ti po shikon por asgje mirë nuk po te shkon nuk po di din as s'po guxon nga une mos u frikso hajde provo nese me don kuptoo hoho
si duket ti po shikon por asgje mir nuk po te shkon spo din as spo guxon nga une mos u frikso hajde provo nese me don kuptoo hoho

ref:
veq a po don se veq po eziton veq a po don se koha tash po te shkon veq a po don se po eziton veq a po don se koha tash po shkon veq a po donnn

e tash ti ende po pret si duket do te mbetesh vet pse me veten pak nuk flet e di se nuk eshte let e per mua seshte e drejt ty te pres hohoe tash ti ende po pret si duket do te mbetesh vet pse me veten pak nuk flet e di se nuk eshte let e per mua seshte e drejt ty te pres

ref:
veq a po don se veq po eziton veq a po don se koha tash po te shkon veq a po don se po eziton veq a po don se koha tash po shkon veq a po donnn
veq a po don se veq po eziton veq a po don se koha tash po te shkon veq a po don se po eziton veq a po don se koha tash po shkon veq a po donnn


Lyrics submited by Vis
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019