Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Hipnotizon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

ME pelqen se si ti
me shikon mua
Menyra se si flet
gjerat qe mi thua
heeejjj hooo

3x
Me Hipnotizon,hipnotizon
Se si syt mi lshon
Me Hipnotizon me hipnotizon
Se si syt mi lshon syt mi lshon

Buzeqeshja jote me ka hutuar
prekjet tua me kan shtrremuar
emocionohem sa here qe te kam afer
afer dua koha per nje qast te ndalet te ndalet
I pakrahasuar je ti zemra ime
Beso ne fjalt e mia qe dalin nga thellesia heej ejj ho-oo

ref3X
Me Hipnotizon, hipnotizxon
Sa her syt mi lshon syt mi lshon
Me hipnotizon,hipnotizon
sa her syt mi lshon naaanaa

3X
Me hipnotizon sa her syt mi lshon
syt mi lshon
Me hipnotizon me hipnotizon
se si syt mi lshon syt mi lshon...


Ky tekst u dërgua nga  JeTTa   doNNaARyva Kajtazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Video Produksioni: MAX Production


Ryva Kajtazi - Hipnotizon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hipnotizon".
3. Video është e këngës "Hipnotizon", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 0