A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ryva Kajtazi - Ti Se Din Qka Don


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/03/2013

2013-03-06T01:18:42

Larg je ti (2x)

Larg je ti qe m'telefonon
edhe pse une t'thom joo-o-o
Ka kalu ajo koh tash
ti nuk e kupton joo-o-o

Eshte rend per ty
Eshte rend per mu
Por ti ke gabu
Ti me ke lendu
Ti s'ke qen i drejt me mu
Von e ke kuptu

Ref (2x):
Ti se din qka don
Ti gjithmon gabon
zgjedhjet keq i bon
Ti shum po enderron

Diqka e jotja po me thon
edhe pse prap thom joo-o-o
Nuk po du ma me ty lidhje me pas joo-o-o

Eshte rend per ty
Eshte rend per mu
Por ti ke gabu
Ti me ke lendu
Ti s'ke qen i drejt me mu
Von e ke kuptu

Ref (6x):
Ti se din qka don
Ti gjithmon gabon
zgjedhjet keq i bon
Ti shum po enderron


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019