Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Ryva Kajtazi - Te Kam Prane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

12/08/2011

2011-08-12T09:47:25+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

Urban Graphics

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011
E di se gjithmon njesoj do te jet per ne
Asgje s'do te ndryshoj,asgje ne mes nesh
E di une dua te jem veq me ty baby
Une e ti ku askush s'na sheh

Ref:

Vec me ty ndihem mire baby
Ndihem mire baby
Vetem kur te kam prane baby
Te kam prane baby

E di ti me do, me do , i imi ti je
Sa here qe jemi bashk i harrojm te gjith na baby
Dua qe ta din , ta din sa shume te ndjej
Sot te dua me shum se dje

Ref:

Vec me ty ndihem mire baby
Ndihem mire baby
Vetem kur te kam prane baby

Te kam prane baby (6x)
Te kam te kam te kam te kam te kam pran baby


Ky tekst u dërgua nga  ThisIsHit2   Erinna
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet