Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Duhemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  97

Pran teje,
enderr jam e vertet,
pran meje,
ti jeton tjeter jet.

Jemi kaq pranë
Ska kush na ndan
Joo
Duhem aq shumë
Ajo na mbronë
O Yeahh

Tash ty te kam sikur driten ne sy,
Edhe jemi bashkë
Nuk pranoj t'jetoj jeten pa ty
Nuk ja vlen te thash

Pran teje,
gjalle un jam,
Zemer te n`djej
Pran meje
E ke shum nxeht
Ndjehesh komplet

Jemi kaq pran
Ska kush na ndan
Joo
Duhem aq shum
Ajo na mbron
O Yeahh

Tash ty te kam sikur driten ne sy
Edhe jemi bashk
Nuk pranoj te jetoj jeten pa ty
Nuk ja vlen te thash


Ky tekst u dërgua nga Sara   MyTryy1Ryva Kajtazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2012
Muzika: Don Arbas
Teksti: Don Arbas
Orkestrimi: Don Arbas
Video Produksioni: ASHA


Ryva Kajtazi - Duhemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhemi".
3. Video është e këngës "Duhemi", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 3