A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ryva Kajtazi - Për Ty Flas


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  139

13/07/2013

2013-07-13T17:06:12

Këngë e Albumit:

Pa Ty So Ka Rrihet

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Big Basta

Orkestrimi:

Don Arbas

Video Produksioni:

Video Art

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013


A ke zemër ti që kurrë s'ke par
Se kush të do vërtetë
Shumë je teorik,ndryshon me natë
Hëna më nuk të njeh...

Botën tënde ke,pa mendu se
Një ditë do të vritem
Dhe s'do të jem me ty,pse isha dje?
S'do të më pëlqeje

Më ke hy në hak një zemër kam
Ajo më s'të përket
Në ty s'besoj asgjë s'mora pas
Me të vërtetë

S'gjej justifikim,veq fjalë a ka?
Ti shumë mirë më njeh
Nuk e ke në shpirt,je vetmitar
Sa do të kam ndjerë

Botën tënde ke,pa mendu se
Një ditë do të vritem
Dhe s'do të jem me ty,pse isha dje?
S'do të më pëlqeje

Më ke hy në hak një zemër kam
Ajo më s'të përket
Në ty s'besoj asgjë s'mora pas
Me të vërtetë...
4x


Ky tekst u dërgua nga  Annonim


teksteshqip.com © 2007 - 2018