Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ryva Kajtazi - Beje Zemren Guri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tu knaq syri kur pom sheh qysh luj
komplimentet te un nuk pi luj
beje zemren guri afrohu pak
let bahet qka t'bahet mos rri me marak

tu knaq shpirti syrin spo ma hjek
fjal po fol po spo guxon mem prek
beje zemren guri eja ma ngat
kurr nuk ma sheh hajrin nese me rri larg

tu knaq syri kur pom sheh qysh luj
komplimentet te un nuk pi luj
beje zemren guri afrohu pak
let bahet qka t'bahet mos rri me marak

tu knaq shpirti syrin spo ma hjek
fjal po fol po spo guxon mem prek
beje zemren guri eja ma ngat
kurr nuk ma sheh hajrin nese me rri larg

beje zemren guri afrohu pak
let bahet qka t'bahet mor rri me marak
beje zemren guri eja ma ngat
let bahet qka t'bahet mos rri me marak


Ky tekst u dërgua nga suela


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ryva Kajtazi - Beje Zemren Guri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beje Zemren Guri".
3. Video është e këngës "Beje Zemren Guri", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:


Komente 0