A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ryva - Dalim Sonte  (Feat. Tarabuka Band & Dj Star)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  37

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/05/2015

2015-05-22T19:22:53

Featuring

Tarabuka Band

Video Produksioni:

BUG Production


REF. 2X:
oj lulija jon me limona ooo
a ma mire te na a te nana oooooooo

Ryva:
po dojna sonte me pi
na ne atmosfere
sa mire e bojna sonte gjithqka me vlere
une po e vreje po te ti jo nuk vije
ti po gabon nese vjen une prap me ty vije
po dalim sonte rrina na deri vone
foli me ty sonte ti me sy don me nxan
une po e vreje po te ti jo nuk vije
ti po gabon nese vjen une prap me ty vij

REF. 2X:
oj lulija jon me limona ooo
a ma mire te na a te nana oooooooo

Ryva:
po dalim sonte rrina na deri vone
folim me ty sonte ti me sy don me nxan
une po e vrej po te ti jo nuk vij
ti po gabon nese vjen une prap me ty vij

REF. 2X:
oj lulija jon me limona ooo
a ma mire te na a te nana oooooooo


Ky tekst u dërgua nga erza&nita
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019